[154/MKF/ODS]"DOM W LILAKACH" w spokojnej okolicy !

Ofertę obsługuje...

Adam  Piłat

Adam Piłat

adam.pilat@makarfinanse.pl

tel.: +48530246076

Zapytaj o szczegóły...

Szczegóły oferty

Symbol154/MKF/ODS Rodzaj nieruchomościDOM
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ StatusAKTUALNA
Rodzaj rynkuPIERWOTNY Cena cena w innych walutach 502 000,00 PLN
Cena za m24 776,86 PLNKrajPOLSKA
WojewództwoOPOLSKIE Powiatopolski
GminaPruszków MiejscowośćGórki
Położenie działkiTEREN PŁASKI Powierzchnia całkowita105,09 m2
Powierzchnia użytkowa105,09 m2Rodzaj domuWOLNOSTOJĄCY
Rodzaj budynkuDOM StandardDEWELOPERSKI
Konstrukcja budynkuTRADYCYJNA Technika budowyTRADYCYJNA
Typ kuchniANEKS KUCHENNY Liczba łazienek1
Liczba pokoi4 Nr LicencjiSzymon Makar 13699

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów zlokalizowanych w miejscowości Górki, 2 km od Opola. Prezentujemy projekt domu z możliwością wybudowania "Dom w Lilakach" renomowanej pracowni Archon o powierzchni użytkowej 105m2. To oferta skierowana do osób ceniących sobie ciszę, spokój i komfort, a jednocześnie chcących korzystać z atrakcji jakie zapewnia miasto. Działki położone są w  przyjaznej okolicy, pełnej zieleni i pięknych krajobrazów, gdzie Ty i Twoja rodzina będziecie cieszyć się czystym powietrzem i bliskością natury. Jednocześnie niewielka odległość od centrum Opola (6 km) zapewni szybką i łatwą komunikację, bez konieczności rezygnacji z jego uroków. Dojazd do rynku zajmie Ci 7-10 min, a poranną kawę wypijesz we własnym ogrodzie podziwiając otaczającą Cię zieleń. Brzmi  dobrze ? Tak właśnie jest :)

Osiedle Górki, to nowoczesne osiedle domków jednorodzinnych zlokalizowanych w najpiękniejszym miejscu pod Opolem. W skład inwestycji wchodzą działki budowlane o powierzchniach od 785 m² do 1436 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta uzbrojone w wodę, prąd i kanalizację z wydzieloną drogą wewnętrzną. Część działek zostanie zabudowana domkami jednorodzinnymi. Jest możliwość zakupu samej działki lub gotowego domku w stanie surowym otwartym, surowym zamkniętym oraz deweloperskim.

Cena dotyczy stanu deweloperskiego bez działki - 477.500,00 zł

Serdecznie zapraszamy w celu szczegółowego przedstawienia oferty.

Polecamy również bezpłatne porównanie ofert kredytowych na sfinansowanie zakupu.

Makar Nieruchomości 
Plac Św. Sebastiana 3
45-030 Opole

Polisa nr 908573234521 w TUiR WARTA S.A. (zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami)
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Szymon Makar

Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. K.C. Stan prawny i techniczny może ulec zmianie.

Osiedle Górki - Domy

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Wyszukaj podobne oferty